نسل جدید کولر گازی معروف به سرما بدون باد رو ننمایی شدند

0

جدیدترین محصول شرکت سامسونگ الکترونیکس در مراسمی معرفی شد. این محصول که سیستم جدید کولرهای گازی است پیش از آن نیز در نمایشگاه موسترا ایتالیا رونمایی شده بود. برای اطلاعات بیشتر در این رابطه ما را در ادامه این پست از وبلاگ خبری آموزشی فروشگاه اینترنتی میهن کالا همراهی نمایید.

در مراسم رونمایی از این سیستم جدید، که با حضور اصحاب رسانه و خبرنگاران ایران در فروشگاه سام رضا برگزار شده بود شرکت کنندگان این مراسم با این سیستم جدید و توانایی هایش آشنا شدند. ضمن اینکه در این مراسم مدیران قسمت تهیه مطبوع سامسونگ نیز حضور داشتند که شایان شمس سرپرست این تیم بوده است.

لازم به ذکر است که سری جدید تهویه مطبوع سامسونگ در ایران مجهز به سیستم سرمایش بدون باد یا همان ویندفری است. این تکنیک می تواند مشکلاتی از جمله سرد بودن یکسره خانه توسط باد کولر را تا حد زیادی حل کند. می توان اعتراف کرد که این سیستم صنعت سرمایش و گرمایش را متحول خواهد کرد.

باد ما را نخواهد برد

کارکر این سیستم به این صورت است که بلافاصله و با سرعت بالا، دمای محیط به دمای مورد نظر خواهد رسید و سپس فناوری ویندفری به طور اتوماتیک فعال خواهد شد و بوسیله خارج کردن هوای سرد از منافذ ریز دمای محیط را در همان حد خنک نگه می دارد.

مزیت این روش از خنک کنندگی این است که بدن به طور مدام در تماس با باد سرد نخواهد بود و مزیت برتر دیگر این که محیط خانه یا محل کار با توجه به مناف زیاد کولر، تماماً خنک خواهند شد و فقط یک قسمت از آن مورد هجوم باد سرد نخواهد بود.

بیشتر بخوانید:  درباره کولرهای گازی چه می دانید ؟ | راهنمای خرید کولر گازی

همچنین این سیستم جدید کولر گازی با نصب SmartThing مدیریت هوشمند خواهد شد. ( بر روی تلفن همراه سامسونگ ). بنابر این در هر جای منزل که باشید می توانید آن را کنترل نمایید. ناگفته نماند که مدل های مجهز به این فناوری از موتور اینورتر هشت قطبی بهره می برند که بعلاوه اینکه ماندگاری خوبی دارند، مصرف را نیز کاهش می دهند.

امیدواریم که این مطلب از وبلاگ خبری آموزشیفروشگاه اینترنتی میهن کالا برای شما مفید واقع شد باشد. در صورت تمایل شما می توانید با مراجعه به بخش کولر گازی در وبسایت فروشگاه اینترنتی ما ، از آخرین قیمت کولر گازی اصل مطلع شده و در صورت تمایل اقدام به خرید از بانه با پایین ترین قیمت ممکن نمایید.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

صفحه رسمی اینستاگرام "میهن کالا" را دنبال کنید