بهترین تلویزیون های فضای باز در سال 2020

0

تلویزیون هایی که در خارج از منزل قرار می گیرند به دلیل تجربه متفاوتی که برای کاربران رقم می زنند، روز به روز محبوب تر خواهند شد. اکثر تلویزیون ها برای قرار گرفتن در محیط باز طراحی نشده اند. بعضی از محصول ها برای فضای بیرونی مهندسی شده اند، اما این مدل تلویزوین ها معمولاً گران هستند. گزینه جایگزین این است که یک محصول داخلی بخرید و آن را در محفظه ای نصب کنید که از آن در برابر عناصر مختلف محیطی محافظت کند تا بتواند بهترین کیفیت را برای نمایش تصاویر برای شما به ارمغان آورد. بیشتر تلویزیون هایی که قبلا معرفی کرده ایم برای استفاده در فضای باز طراحی نشده اند ، بنابراین اگر تصمیم دارید از آنها در خارج استفاده کنید باید بیشتر مراقب باشید. مهم است که هنگام انتخاب یک محصول برای خارج از منزل، اطمینان حاصل کنید که از انعکاس بسیار خوبی برخوردار باشد تا تابش خیره کننده را به حداقل برسانید و بتواند به اندازه کافی روشن شود تا در زیر نور آفتاب قابل مشاهده باشد. همچنین باید زاویه دید وسیعی داشته باشد ، زیرا فضای باز معمولاً از یک اتاق نشیمن بزرگتر است.

گروه میهن کالا طی دو سال گذشته بیش از 70 محصول را آزمایش کرده است. در زیر توصیه های ما برای بهترین تلویزیون های فضای باز که می توانید خریداری کنید، وجود دارد. همچنین می توانید توصیه های ما را در مورد بهترین تلویزیون های OLED ، بهترین محصول های برای بازی را مشاهده کنید.

1. تلویزیون سامسونگ Samsung The Terrace

بهترین تلویزیونی که ما برای محیط بیرون توصیه می کنیم تلویزیون سامسونگ Samsung The Terrace  می باشد. این  محصول دارای پنل QLED می باشد که به طور خاص برای استفاده در فضای باز طراحی شده است و بهترین تلویزیون مخصوص فضای باز است که ما آزمایش کرده ایم. تلویزیون سامسونگ فوق العاده خوش ساخت است و تمام قاب آن از فلز ساخته شده است. روی ورودی ها و پورت های آن یک پوشش وجود دارد تا در مقابل عناصر محیطی آسیب نبیند. این مدل دارای حفاظت IP55 است و در مقابل آب و گرد و خاک مقاومت خوبی از خود نشان می دهد.

ویژگی برجسته این محصول سامسونگ میزان روشن بودن آن است. به زبان ساده ، این درخشان ترین نمایشگری است که ما آزمایش کرده ایم و همراه با عملکرد انعکاس برجسته آن ، استفاده از آن در بیرون حتی با تابش مستقیم نور خورشید روی آن مشکلی ندارد. حتی اگر می خواهید در شب تلویزیون تماشا کنید ، صفحه VA آن دارای نسبت کنتراست فوق العاده، یکنواختی سیاه و سفید و نور مناسب است که رنگ سیاه را به صورت عمیق ارائه می دهد. این محصول محتوای با وضوح پایین را می تواند بالا ببرد و با کیفیت بالا نشان دهد. سیستم عامل داخلی Tizen دارای تعداد زیادی برنامه است که می توانید بارگیری کنید و در صورت نیاز از آن ها استفاده نمائید.

متأسفانه ، تلویزیون Samsung The Terrace دارای زاویه دید کمی است ، بنابراین هنگام مشاهده از کنار ، دقت تصویر را از دست خواهید داد. بلندگوهای داخلی بسیار قوی هستند ، اما هنگام پخش در حداکثر میزان صدا ممکن است در برخی موارد اعوجاج را بشنوید. همچنین ، محتوای HDR به لطف اوج روشنایی فوق العاده و طیف گسترده ای از رنگ ، فوق العاده به نظر می رسد. در مجموع ، اگر می خواهید یک محصول اختصاصی برای استفاده در فضای باز خریداری کنید، این بهترین گزینه برای شما خواهد بود.

رتبه کلیفیلمنمایش تلویزیونیورزشبازیفیلم های HDRبازی های HDRمانیتور
8.48.68.38.18.48.78.28.1

2. تلویزیون VIZIO P SERIES QUANTUM X 2020

اگر می خواهید پول کمتری برای تلویزیون در خارج از منزل بدهید می توانید از تلویزیون ویزیو سری P کوانتومی استفاده کنید. این محصول مخصوص فضای باز طراحی نشده است بنابراین با قرار دادن آن در بیرون باید خیلی مواظب عناصر محیطی باشید و از آن به خوبی نهگداری کنید. طراحی این تلویزیون به اندازه Samsung The Terrace خوب و مقاوم نیست ، بنابراین ممکن است لازم باشد آن را به دور از شرایط محیطی نامناسب قرار دهید.

با این حال ، هنوز هم نمایشگر آن بسیار روشن می شود و عملکرد انعکاس شگفت انگیزی دارد، بنابراین حتی در مواجهه مستقیم خورشید نیز می تواند بسیار عالی تصاویر را نشان دهد. مانند تلویزیون سامسونگ ، این محصول همچنین یک پنل VA با نسبت کنتراست برجسته دارد و دارای یکنواختی قابل توجه سیاه و سفید و نور مناسب است. متأسفانه ، این بدان معناست که زاویه دید کمی نیز دارد و شما فقط هنگام مشاهده مستقیم از جلو بهترین تصویر را دریافت می کنید. تلویزیون کوانتومی ویزیو طیف رنگی بسیار گسترده برای محتوای HDR را نشان می دهد، سیستم SmartCast ویزیو گاهی اوقات دچار مشکل می شود و شما نمی توانید برنامه اضافی را بارگیری کنید ، اما می توانید هرچه دوست دارید از تلفن خود پخش کنید

اگر می خواهید بهترین تلویزیون در فضای باز را خریداری کنید، محصول سامسونگ را انتخاب کنید ولی اگر به دنبال یک تلویزیون معمولی تر با صرف هزینه کمتر هستید این محصول می تواند بسیار مناسب باشد.

رتبه کلیفیلمنمایش تلویزیونیورزشبازیفیلم های HDRبازی های HDRمانیتور
8.28.58.38.08.48.78.27.9

3. تلویزیون ال جی CX

بهترین تلویزیون در فضای باز برای استفاده در شب که آزمایش کرده ایم تلویزیون LG CX OLED است. این یک محصول OLED خوش ساخت و با طراحی عالی و مقاوم است که قادر است به طور جداگانه پیکسل ها را خاموش کند و در نتیجه نسبت کنتراست تقریباً بی نهایت و یکنواختی کامل رنگ سیاه را ایجاد می کند. این بدان معناست که عمق رنگ سیاه بسیار عالی نشان داده خواهد شد و شما می توانید در تاریکی همه تصاویر را با کیفیت باورنکردنی مشاهده نمائید.

این محصول کیفیت تصویر خیره کننده ای را ارائه می دهد که اکثر مردم از آن راضی خواهند بود. بنابراین یک طیف رنگی عالی برای محتوای HDR مشاهده خواهید کرد. تلویزیون ال جی CX از دقت رنگی فوق العاده برخوردار است، محتوای با وضوح پایین را بدون هیچ مشکلی به وضوح بالاتر افزایش می دهد و می تواند نویز را از همه منابع حذف کند. این تلویزیون زاویه دید بسیار گسترده ای دارد ، بنابراین تصاویر از کناره ها به صورت دقیق قابل مشاهده هستند. همچنین دارای عملکرد انعکاس فوق العاده ای است ، اما خیلی روشن نمی شود ، به همین دلیل استفاده از آن در شب توصیه می شود.

متأسفانه ، مانند هر OLED ، از معرض سوختن قرار دارد. با این حال ، اگر از این تلویزیون برای تماشای فیلم یا نمایش چند ساعته هر شب استفاده می کنید ، مسئله ای نیست. در مجموع ، این محصول از ویژگی های بسیار خوبی برخوردار است و در تاریکی بسیار عالی به نظر می رسد، بنابراین بهترین تلویزیون در فضای باز برای تماشا در شب است که ما آزمایش کرده ایم.

رتبه کلیفیلمنمایش تلویزیونیورزشبازیفیلم های HDRبازی های HDRمانیتور
8.89.38.28.69.18.78.88.6

4. تلویزیون QLED سامسونگ Q90T

بهترین تلویزیون برای اینکه در فضای باز به ورزش نگاه کنید تلویزیون سامسونگ Q90T می باشد. این مدل فوق العاده خوب طراحی شده است با حاشیه های نازک و یک پایه ایستاده در مرکز، بسیار عالی ظاهر می شود. از انعکاس به طرز قابل توجهی استفاده می کند و بیش از اندازه روشن می شود و می تواند با تابش خیره کننده مبارزه کند ، بنابراین حتی در روزهای آفتابی نیز نگران دید در مورد آن نخواهید بود. برخلاف Samsung The Terrace ، تلویزیونی که به طور خاص برای استفاده در فضای باز طراحی شده است ، دارای لایه “Ultra View Angle” سامسونگ است که زاویه دید را بهبود می بخشد.

این محصول محتوای با وضوح پایین تر ، مانند مسابقات ورزشی را به خوبی ارتقا می دهد بدون اینکه باعث ایجاد مصنوعات ارتقا دهنده شود. همچنین دارای زمان پاسخ سریع برای ارائه تصاویر واضح در صحنه های سریع است و ویژگی Black Frame Insertion برای بهبود وضوح بیشتر بکار می رود. این مدل دارای نرخ رفرش 120 هرتز است و می تواند محتوای نرخ فریم پایین را تا 120 فریم بر ثانیه افزایش دهد و حرکت شما را نرمتر نشان دهد. برای کاهش تیکه تیکه شدن صفحه از نرخ تازه سازی متغیر استفاده می کند. علاوه بر این ، این تلویزیون دارای درگاه HDMI 2.1 است ، که برای کسانی که دارای PS5 یا Xbox Series X هستند عالی است.

اگر بلندگوهای اختصاصی برای استفاده در فضای باز ندارید ، خبر خوب این است که بلندگوهای داخلی این مدل بسیار قوی هستند و در حداکثر میزان صدا تحریف زیادی ندارند. با این حال ، فرکانس صدا عالی است و از بیس خوبی برخوردار است. سیستم عامل Tizen سامسونگ کاربر پسند است ، تعداد زیادی برنامه در آن در دسترس است و برای جستجوی محتوا می توانید از کنترل صوتی استفاده کنید. به طور کلی ، یک تلویزیون عالی است برای عموم مردم می باشد.

رتبه کلیفیلمنمایش تلویزیونیورزشبازیفیلم های HDRبازی های HDRمانیتور
8.58.48.58.48.88.38.78.7

5. تلویزیون سونی 85X950H

Sony XBR85X950H بهترین تلویزیون در اندازه 85 اینچ برای فضای باز است که ما آزمایش کرده ایم. این مدل در دو مدل 75 و 85 اینچی در دسترس است و کیفیت کلی تصویر عالی را ارائه می دهد. این تلویزیون به خوبی ساخته شده و به Android TV مجهز است که دارای مجموعه ای عالی از برنامه های قابل بارگیری برای دانلود است.

این مدل برجسته 4K سری 2020 سونی است که دارای عملکرد انعکاس فوق العاده است ، بنابراین نور خورشید باعث حواس پرتی نخواهد شد. این تلویزیون در دو نوع SDR و HDR از حداکثر روشنایی برخوردار است ، بنابراین با تابش خیره کننده مقابله می کند و موارد برجسته HDR را همانطور که تصور می شود ، به نمایش می گذارد. فناوری “X-Wide Angle” سونی ، که کمی زاویه دید تلویزیون پنل VA را با هزینه کم کردن کنتراست بهبود می بخشد.

متأسفانه ، ایده آل ترین تلویزیون برای بازی نیست. تلویزیون 85X950H زمان پاسخ دهی بسیار خوبی دارد اما از هیچ فناوری با نرخ تازه سازی متغیر پشتیبانی نمی کند و تأخیر ورودی آن به اندازه سایر مدل ها کم نیست. صرف نظر از این ، اگر فقط می خواهید برای تماشای نمایش یا فیلم در فضای باز از آن استفاده کنید ، این بهترین مدل در فضای باز است که در اندازه بزرگ آزمایش شده است.

رتبه کلیفیلمنمایش تلویزیونیورزشبازیفیلم های HDRبازی های HDRمانیتور
8.28.48.48.17.98.37.88.0

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

صفحه رسمی اینستاگرام "میهن کالا" را دنبال کنید