چگونگی نمایش منوی مخفی در تلویزیون های ال جی

22

منوی مخفی تلویزیون ال جی

منوی مخفی تلویزیون ال جی ؛ یکی از معدود گزینه هایی است که کاربران تلویزیون های ال جی از آن بی خبر هستند در حالی که این منو امکانات بسیار زیادی را در اختیار کاربران قرار می دهد.
تلویزیون های ال جی که جزو برترین و پیشرفته ترین تلویزیون های موجود در بازار هستند همواره دسترسی کاربرانشان را به اغلب تنظیمات تلویزیون باز می گذارند تا کاربران به راحتی بتوانند تصاویر دریافتی را آن گونه که می خواهند ببینند و یک تجربه ی دیداری عالی را داشته باشند. مدل های جدید تر تلویزیون های ال جی بر خلاف مدل های قبلی که چندان مدرن نبودند یک منوی مخفی دارند. اما این منو همان گونه که از نامش پیداست تا حدودی مخفی می باشد و عموم کاربران در ابتدای استفاده از تلویزیون های ال جی نحوه ی دسترسی به آن را نمی دانند. اما جای نگرانی نیست چون با مطالعه این بخش دیگر این منو برای شما مخفی نخواهد ماند.

نشان دادن منوی مخفی در تلویزیون ال جی

امکانات منوی مخفی در تلویزیون های ال جی

منوی مخفی تلویزیون ال جی ؛ امکانات منوی مخفی در تلویزیون های ال جی بسیار زیاد می باشد بطوری که با دسترسی به این منو به راحتی می توانید تنظیمات و ویژگی هایی که قبلا قابلیت دسترسی به آنان را نداشتید را مطابق نیاز و سلیقه ی خود عوض نمایید. با دسترسی به این منوی مخفی از امکانات بسیاری نظیر تنظمیات مربوط به کیفیت تصویر، صدا، ارتفاع و عرض تصویر و چندین مورد دیگر برخوردار خواهید شد که بدیهی است تنظیم این موارد مطابق با نیاز شما، تاثیر به سزایی در بهینه کردن  تصاویر و صدای خروجی تلویزیون خواهد داشت.
منوی مخفی تلویزیون ال جی ؛ البته باید در نظر داشت که موارد بالا هر کدام دسترسی های بسیار بیشتری را به کاربران می دهد که به وسیله ی آن می توانند تغییرات بیشتری اعمال کنند. برای مثال بخش تنظیمات تصویر خود دارای بخش های دیگری نظیر تنظیمات شدت نور، میزان کنتراست و وضوح، تعادل رنگ سفید، روشنایی و … می باشد که دسترسی کاربران را به کوچک ترین بخش های خروجی تلویزیون ال جی امکان پذیر می سازد.
بخش صدا نیز مانند بخش تصویر امکانات فراوان دیگری نظیر حداقل و حداکثر حجم صدا، کیفیت صدای خروجی و … را دارد که به کاربر این امکان را می دهد تاصدا را نیز مطابق میل خود تنظیم کنند.
مازاد بر این امکانات دیگری نظیر« Golden Eye » و « Hotel Mode » وجود دارد که می توانید آن ها را نیز مطابق خواسته های خود تغییر دهید.
از طریق منوی مخفی تلویزیون های ال جی می توانید به راحتی به تغییرات سیستم عامل و به روز رسانی های آن دسترسی داشته باشید. با این کار شما می توانید سیستم عامل تلویزیون ال جی خود را به راحتی به جدید ترین نسخه ی آن ارتقا دهید. بهتر است این کار را به صورت منظم و در بازه های زمانی مساوی انجام دهید چون ال جی همواره سعی می کند تا محصولات و سیستم عامل خود را به روز نگه دارد. شما نیز با استفاده از این گزینه به راحتی می توانید سیستم خود را هر بار به جدیدترین نسخه های منتشر شده ارتقا دهید و تجربه ی بهتری در استفاده از تلویزیون های هوشمند داشته باشید.
باید خاطر نشان ساخت که عموما تعمیر کاران و نصاب های تلویزیون از این منو استفاده می کنند. البته شما نیز با دسترسی به این منو می توانید از امکانات فراوان آن بهر مند شوید.

فارسی سازی تلویزیون ال جی

روش های دسترسی به منوی مخفی تلویزیون های ال جی

منوی مخفی تلویزیون ال جی ، برای رسیدن به منوی مخفی در تلویزیون های ال جی راهکار های متفاوتی وجود دارد که می توان از طریق آن ها اقدام کرد باید در نظر داشت که در برخی از مدل های تلویزیون های ال جی هر سه روش می تواند جواب گو باشد و در برخی دیگر تنها یک روش می تواند جوابگو باشد.
1_ روش اول دسترسی به منوی مخفی در تلویزیون های ال جی فشار دادن همزمان دکمه ی « OK » در کنترل تلویزیون و پنل تلویزیون می باشد که با فشار دادن همزمان این دو به مدت 5 تا 7 ثانیه شما به منوی مخفی دسترسی پیدا خواهید کرد.

2_روش دومی که برای دسترسی به منوی مخفی استفاده می شود شباهت زیادی به روش بالا دارد. در این روش کافی است تا هم زمان دکمه ی « OK » و دکمه ی کاهش صدا در کنترل تلویزیون را به مدت 15 ثانیه نگه دارید. با انجام این کار و گذشت زمان مقرر منوی مخفی در تلویزیون شما ظاهر خواهد شد.

3_روش سوم مشابه روش اول می باشد . در این روش کافی است تا دکمه  ی منو در کنترل و پنل تلویزیون را به صورت همزمان فشار دهید. این کار به شما کمک می کند تا به منوی مخفی در تلویزیون های ال جی دسترسی داشته باشید.

باید در نظر داشته باشید که در برخی از تلویزیون های ال جی ممکن است تنها با یک روش به منوی مخفی دسترسی پیدا کنید و در یک مدل دیگر هر سه روش شما را به منوی مخفی برساند. نحوه ی عملکرد این گزینه ها بسته به مدل تلویزیون ها متفاوت است اما آن چه که مسلم است این است که برای رسیدن به منوی مخفی در تلویزیون های ال جی از این روش ها استفاده می شود.

روش های درسترسی به منوی مخفی در تلویزیون ال جی
منوی مخفی در تلویزیون های ال جی امکان فعال کردن انواع تنظیمات مانند تنظیم روشنایی، تنظیم کنتراست، تنظیم حافظه ی یو اس بی، تنظیم حالت هتل و … را دارا است.

رمز عبور

منوی مخفی تلویزیون ال جی، بعد از اینکه توانستید پنجره ی منوی مخفی را پیدا کنید با یک کادر دیگر مواجه می شوید که از شما برای دسترسی به گزینه های منوی مخفی رمز می خواهد. البته در برخی از مدل ها نیاز به رمز عبور نمی باشد اما آن چه که مسلم است این است که اغلب مدل های تلویزیون های ال جی برای دسترسی به گزینه ی منوی مخفی از شما رمز عبور می خواهند.

برای کادر رمز عبور همواره رمز های چهار رقمی به کار می رود. در ابتدا سعی کنید رمز <<0000>>  یا همان چهار صفر را امتحان کنید. اگر با این رمز نتوانستید وارد بخش گزینه های مخفی شوید از عدد <<7777>> یا <<0413>> یا <<8741>> استفاده نمایید چراکه در اغلب مدل ها یکی از رمز های فوق دسترسی شما را به منو باز می کند.

اگر باز هیچ کدام از موارد فوق دسترسی شما را به منوی مخفی باز نکرد سعی کنید از کد های <<8743>> یا <<8878>> استفاده نمایید. یقینا در تمام مدل ها رمز عبور یکی از موارد فوق می باشد و با امتحان یکی از کد های فوق در تلویزیون شما می توانید به منوی تنظیمات مخفی دسترسی داشته باشید و ویژگی های صدا، تصویر و … را آن گونه که می خواهید تغییر دهید.

منوی مخفی در تلویزیون ال جی
منوی مخفی در تلویزیون های ال جی امکان فعال کردن انواع تنظیمات مانند تنظیم روشنایی، تنظیم کنتراست، تنظیم حافظه ی یو اس بی، تنظیم حالت هتل و …

ویژگی های « Hotel Mode » و « Golden Eye »

منوی مخفی تلویزیون ال جی ؛ در منوی مخفی شما به دو ویژگی دسترسی پیدا خواهید کرد که شاید برایتان چندان آشنا نباشد. این دو ویژگی « Hotel Mode » و « Golden Eye » نام دارند که هر دو قابلیت های زیادی را به تلویزیون شما می دهند و تجربه ی کاربری با تلویزیون شما را افزایش می دهند.

یکی از این قابلیت ها « Hotel Mode » می باشد که شما می توانید از طریق منوی مخفی آن را فعال نمایید، با استفاده از این گزینه شما می توانید اسکن کانال های جدید در تلویزیون را غیر فعال نمایید. به عبارتی دیگر چنانچه شما این گزینه را از طریق منوی مخفی فعال نمایید دیگر جستجو و اسکن کانال های جدید  تلویزیونی غیر فعال خواهد شد و دیگر کسی قادر به اسکن کانال های جدید در تلویزیون شما نخواهد بود.

منوی مخفی تلویزیون ال جی ؛ قابلیت دیگری که در منوی مخفی تلویزیون های ال جی بدان دسترسی خواهید داشت قابلیت « Golden Eye » است. این قابلیت یکی از جالب ترین و صد البته کاربردی ترین قابلیت هایی است که ال جی در تلویزیون های خود قرار داده است. چنانچه شما قابلیت « Golden Eye » را در منوی مخفی فعال نمایید تلویزیون به صورت خودکار و با توجه به میزان نور محیط، روشنایی و کنتراست تصویر خود را تغییر می دهد و آن را مطابق با محیط تنظیم می کند. به عبارتی دیگر چنانچه میزان نور در محیط کم باشد تلویزیون به صورت خودکار میزان روشنایی خود را افزایش می دهد و اگر نور در محیط زیاد باشد تلویزیون نیز بر این اساس میزان روشنایی خود را کاهش می دهد. این قابلیت برای محیط هایی با میزان روشنایی متغیر بسیار کاربردی بوده و تجربه ی بسیار عالی از تماشای تلویزیون را به کاربران ارائه می دهد.

منوی مخفی تلویزیون ال جی ؛ یکی دیگر از قابلیت هایی که منوی مخفی به شما می دهد دسترسی به درایو <<USB>> می باشد. برای فعال سازی این ویژگی کافی است تا گزینه ی 1 را فشار دهید. با فعال سازی این مورد دیگر بعد از این هر بار که <<USB>> را به پورت <<USB>> متصل نمایید، دستگاه بصورت اتوماتیک فایل ها و محتویات داخل <<USB>> را شناسایی کرده و می توانید از آن ها استفاده نمایید.

روش ورود به منوی مخفی تلویزیون ال جی
منوی مخفی در تلویزیون های ال جی امکان فعال کردن انواع تنظیمات مانند تنظیم روشنایی، تنظیم کنتراست، تنظیم حافظه ی یو اس بی، تنظیم حالت هتل و … می باشد.

[review]

22 نظرات
 1. ناشناس می گوید

  امتیاز بینندگان:2 ستاره

 2. ناشناس می گوید

  امتیاز بینندگان:5 ستاره

 3. ناشناس می گوید

  امتیاز بینندگان:2 ستاره

 4. ناشناس می گوید

  امتیاز بینندگان:2 ستاره

 5. ناشناس می گوید

  امتیاز بینندگان:2 ستاره

 6. ناشناس می گوید

  امتیاز بینندگان:1 ستاره

 7. ناشناس می گوید

  امتیاز بینندگان:5 ستاره

 8. ناشناس می گوید

  امتیاز بینندگان:4 ستاره

 9. ناشناس می گوید

  امتیاز بینندگان:5 ستاره

 10. ناشناس می گوید

  امتیاز بینندگان:5 ستاره

 11. ناشناس می گوید

  امتیاز بینندگان:2 ستاره

 12. ناشناس می گوید

  امتیاز بینندگان:5 ستاره

 13. ناشناس می گوید

  امتیاز بینندگان:4 ستاره

 14. ناشناس می گوید

  امتیاز بینندگان:3 ستاره

 15. ناشناس می گوید

  امتیاز بینندگان:3 ستاره

 16. ناشناس می گوید

  امتیاز بینندگان:1 ستاره

 17. ناشناس می گوید

  امتیاز بینندگان:2 ستاره

 18. ناشناس می گوید

  امتیاز بینندگان:2 ستاره

 19. ناشناس می گوید

  امتیاز بینندگان:4 ستاره

 20. ناشناس می گوید

  امتیاز بینندگان:4 ستاره

 21. M.z می گوید

  خسته نباشید،هیچکدوم از روش های فوق منوی مخفی رو برای من نمایش نداد🤦🏻‍♀️
  چیکار باید بکنم؟

  1. شاهو محمودی می گوید

   تلویزیون های مونتاژ ایران این قابلیت رو ساپورت نمی کنند

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

صفحه رسمی اینستاگرام "میهن کالا" را دنبال کنید